LP - Lost on You - videoklip s titulky

Přehrát celé album

Základní údaje

  • Oficiální videoklip s českými titulky
  • Datum vydání: 1. 6. 2016
  • Režie: Chuck David Willis
  • Překlad: Robert Nesta, časování: Robert Nesta.

Informace o videoklipu

Klip LP k novému songu Lost on You, který tuto zpěvačku v posledních týdnech hodně proslavil, je vizuálně přitažlivý a skvěle koresponduje s textem písně. Pokud jste si mysleli, že písnička je o vztahu ženy a muže, klip tyto vaše představy rozcupuje, protože jednoznačně naráží na lesbické téma.

První tváří v tomto klipu je zrzavá dívka, které je celá píseň adresována. Druhou tváří, kterou spatříte, už je samotná Laura Pergolizzi, která sedí v křesle a svůj zpěv doprovází na ukulele. Za celou dobu se obě dívky v klipu nepotkají, takže se střídají záběry na onu zrzku a LP. Laura jednoznačně vzpomíná na to, co spolu zažily a o co všechno ji připravila.

Celý klip je stejně jako píseň velmi klidný až melancholický. Když vidíme LP jak svůj smutek zahání alkoholem, můžeme pociťovat trpkost a možná i smutek. V jednom z posledních záběrů však za Laurou do onoho křesla přisedává i další žena, kterou vidíme poprvé. Celá píseň je tak určitou zpovědí ženy, která ztratila svou dávnou lásku, ale má dobrý konec.

adambelunek

Zpět na detail alba