Miley Cyrus - Malibu - videoklip s titulky

Přehrát celé album

Základní údaje

  • Oficiální videoklip s českými titulky
  • Datum vydání: 11. 5. 2017
  • Režie: Diane Martel, Miley Cyrus
  • Překlad: Robert Nesta, korekce: Nucks, časování: Robert Nesta.

Informace o videoklipu

Po šokující proměně Miley Cyrus v roce 2013 přichází další velká a nečekaná proměna. Miley stojí před vodopádem a její image zlobivé holky, která provokovala twerkováním je úplně pryč. V klipu se střídají záběry z nádherných přírodních scenérií, do kterých se zpěvačka situuje. Videoklip se natáčel ve střední Kalifornii v úchvatném národním parku Garrapata State Park. Prosluněnou louku střídají záběry z pláží, na kterých zapadá slunce, i klidných lesů. Všechny tyto scenérie vyjadřují perfektně uklidňující a relaxační náladu písně.

Miley se rozhodla vydat píseň před létem a je to logické, protože Malibu se i se svým videoklipem skvěle hodí do tohoto ročního období. Zpěvačka zpívá o Malibu nacházejícím se kousek od Los Angeles v jižní Kalifornii, a v klipu je ve skutečnosti o kousek více na sever v Kalifornii střední, stejně tak vy můžete být kdekoliv na světě a nechat se přenést do idylického obrazu ráje na zemi, který nám Miley ve svém videoklipu i textu předkládá, když zpívá: "Next to you / The sky is more blue / In Malibu."

Nelze si nepovšimnout, že její další celková proměna se projevila i do jejího vzhledu, stejně jako neverbálního vyjadřování. Sexualita hraje v klipu opět svou roli, tentokrát je to však ryze přírodní a přirozená ženskost – taková, jak jí známe třeba i z různých televizních reklam na tělová mléka či sprchové gely – nikoliv ostře odvážné posouvání hranic pomocí šokování a vulgarity.

Patrik

Zpět na detail alba