Reklama

Drake zveřejnil nové 12minutové video k písni Child's Play
Jimmy Eat World ohromují lyrickým videoklipem z připravované desky
Liam Gallagher z Oasis oznamuje svůj návrat na sólovou dráhu
Fanoušci zpěvačky Lorde se dožadují nového alba

Na webu ONEmusic.cz je možné umístit několik druhů reklamy. Pro konkrétní nabídku a podrobnosti kontaktujte administrátora na e-mailu [email protected]. Kromě níže uvedených typů je možné také uspořádat sponzorované soutěže s věcnými cenami, které jsou vhodné k propagaci výrobků či konkrétního webu.

Další zajímavou možností je sdílení obchodního sdělení na našich facebookových stránkách ONEmusic.cz. Zde je aktuálně přes 20 fanoušků, čímž se naskýtá možnost přímého oslovení většího počtu lidí s podobnými zájmy, jakými jsou hudba, koncerty a kultura všeobecně.

  • Textová reklama ve formě zpětného odkazu umístěného na všech stránkách v pravém sloupci (sidebaru). K textovému odkazu je možné přidat několik doprovodných vět. Jedná se o nejlevnější možnost inzerce na tomto webu, vhodné pro budování zpětných odkazů.
  • Mezi nejrozšířenější typ prezentace patří bannerová reklama sloužící k umístění statické či dynamické reklamní plochy. Rozsah opět na všech stránkách tohoto webu, umístění a rozměry po předchozí domluvě.
  • Další možností, jakou se zde můžete prezentovat, je placený PR článek. Ten bude publikován námi na hlavní stránce mezi běžnými články a bude zařezen do zvláštní kategorie. Délka publikování či další zvýhodněné zobrazení tohoto článku závisí na individuální domluvě.