První pohlednice z výletu na Planetu X od KXNG Crookeda a Eminema

7. LISTOPADU 2016    •    KAROLÍNA HORÁKOVÁ    •    0 KOMENTÁŘŮ

KXNG Crooked (též známý jako Crooked I) a Eminem se rozhodli propojit svoje umělecké schopnosti a začali spolupracovat. Právě vypustili do světa výsledek své spolupráce – singl Welcome to Planet X.

Skladbu uvádí a zároveň otvírají Eminemova slova: "Žiju ve světě, který je jiný než váš svět. Váš svět stále věří ve věci, jako je svoboda projevu a demokracie. V mém světě tyto věci už neexistují. Vítej v mém světě. Vítej na Planetě X, ty hajzle." Ve chvíli, kdy slovo dostane Crooked, tak ani jeho flow není ochuzena o stejnou naštvanost jako ta Eminemova: "Bývaly tu veřejné bazény, děti rády plavaly až do konce léta. Teď je ve vodě tolik jedu, že se otráví tvůj syn i tvá dcera, obviňuj vládu."

Singl Welcome to Planet X je součástí Crookedova nového alba s názvem Good Vs. Evil, jehož děj se celý odehrává v alternativní realitě Planety X. Život na Planetě X reflektuje život na Zemi a jak už to v rapu bývá, předmětem zájmu jsou hlavně společné a politické problémy zahrnující témata jako rasismus, životní prostředí, policejní brutalitu, extrémní chudobu či politické křivdy. Crooked je jak jinak než rád, že Eminem přijal jeho pozvání podílet se na tomto singlu. Spolupráce naprosto vyhovovala oběma a díky tomu se jim v pořádně ostrém songu podařilo představit hrozivou Planetu X.

Eminem


Komentáře k článku

Pro možnost přidávání komentářů je nutné se příhlásit